שחזור דיסק און קי:

המפתח להחזרת המידע

להוציא את המידע מהדיסק און קי

אם קרה שחיברתם את הדיסק און קי למחשב והמידע לא מופיע (או מופיע חלקית),
אם הוא נשבר, או נגרם לו נזק, רוב הסיכויים שאת המידע שלכם  גם במצב שכזה ניתן עדיין להציל. נשמתם לרווחה? מצויין. עכשיו כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להוציא אותו מהמחשב  ולדאוג שיגיע למעבדה לשחזור מידע בידיים בטוחות.

מומחים בשחזור דיסק און קי

ריסייב הינה מעבדה מקצועית לשחזור מידע ובה אנו מתמחים בשחזור דיסק און קי מסוגים שונים. הטכנולוגיות בהן אנו משתמשים הן המתקדמות והאיכותיות ביותר הקיימות כיום ויש ביכולתן להגיע למידע לגם במצבים קשים.
יחד עם הידע המקצועי הרב וההקפדה שלנו על כל פרט,
תוכלו להיות בטוחים שהמידע הרגיש אותו יש להציל עבורכם נמצא בידיים הכי בטוחות שיש.

לפני שמשחזרים שומרים

רגע לפני שאנחנו מגיעים אל המידע אותו אנחנו משחזרים, אנו מקפידים תמיד לנסות ולבצע "שיבוט" של המידע. מה זה אומר? זה אומר שאת השחזור אנחנו בכלל עושים על גבי שכפול של הסקטורים מהמכשיר שלכם שנועד למנוע אבדן ונזק במקרה לא צפוי או במילים אחרות: אנחנו פשוט שומרים על המידע שלכם.

שלושה סוגי בעיות וכמה סוגי פתרונות:

תקלה לוגית
יכולה להיגרם כתוצאה מוירוס או שימוש לא נכון
וניתוק לא מבוקר מהמחשב ללא הוצאה בטוחה
או נפילת מתח

בעיית בקר
במידה ולא מצאתם את המידע אשר צריך להופיע על הכרטיס, יכול מאוד להיות שמדובר בבעיית בקר (חלק הנמצא בין הזיכרון לבין החיבור החיצוני). במידה וזה המצב,
באמצעות המכשור שלנו אנחנו עוקפים את הבקר, מגיעים אל המידע ומעתיקים אותו

פגיעה פיזית
גם אם הדיסק און קי קיבל מכה, נשבר, נרטב או סבל מנזק חיצוני אחר,
יש בהחלט סבירות גבוהה להצלת המידע. בזכות המכשור והידע שלנו, ניתן לבצע הלחמה וחיבור מחדש על מנת לקבל גישה אל המידע ולהוציאו. נכון, לא תמיד זה אפשרי,

אבל בהרבה מקרים שנראים קשים ואבודים, אנחנו יודעים למצוא את הפתרון.הבנתי, אז אפשר לשחזר דיסק און קי.
מדוע כדאי בריסייב?

ריסייב אינה מעבדת מחשבים, אלא מקום ייחודי בנוף הישראלי אשר מתמחה בשחזור מידע בלבד. אם המידע חשוב לכם, אז כדאי לעשות את השחזור בדרך מקצוענית שבתור התחלה לא תגרום נזק. הציוד הייעודי והייחודי שלנו, מאפשר שיבוט הדיסק און קי שלכם במקרים רבים ובעצם השחזור מתבצע שלא על גבי המכשיר שניזוק. כך אנחנו מבטיחים מיקסום של סיכויי הצלחת השחזור.