שחזור מידע מדיסק קשיח

שחזור מידע מדיסק קשיח

בדיסק קשיח מצוי שיש כמה סוגי תקלות:

אפשרות א' קריסה הדרגתית של הדיסק קשיח, היות ובדיסק קשיח יש חלקים נעים המתבלים משימוש מצטבר עם הזמן. לרוב הכונן  לא מת פתאום, בדרך כלל יש סימנים מקדימים לכך, כגון, תגובה מאוד איטית – הדיסק הקשיח מעתיק קבצים באיטיות מוגזמת, קבצים נעלמים או שיש קבצים שאי אפשר להעתיק או תיקיות שלא ניתן לפתוח,

קריסות של מערכת ההפעלה: הקבצים נראים משובשים, הדיסק הקשיח משמיע רעשים או קליקים מוזרים, באפשרות השניה התקלה נגרמת בפתאומיות כתוצאה מנפילה / מכה – במקרה כזה אם הכונן קיבל מכה וכתוצאה מכך איבדתם את הגישה לקבצים אם המידע חשוב לכם לא לנסות לחבר את הכונן למחשב. אם יש לכם תקלה בדיסק ואין אפשרות לגשת למידע אכן, זה מצב לא נעים.

אתם מוזמנים לפנות אלינו כדי לקבל המידע שלכם חזרה –  אבחון מדויק ושימוש בכלים המתאימים חיוני ביותר להצלחת שחזור נתונים מדיסק קשיח.

ישנם חברות / חנויות / מחשבים שמציעות שירותי שחזור מידע מדיסק קשיח, אך בפועל משתמשות באיזו שהיא תוכנה בלבד. השירות הזה לא יעזור במקרה של כשל פיזי בחומרה, יתר על כן אף עלול לגרום נזק לדיסק הקשיח. לצערינו ראינו הרבה מקרים שבהם נגרם נזק בלתי הפיך למידע על ידי חנויות מחשבים שהציגו את עצמם כמעבדת שחזור מידע מקצועית.

נמחקו התמונות? אבדתם קבצים קבצים חשובים? אנחנו יכולים להחזיר את המידע שלכם.

יש לנו אחוזי הצלחה גבוהים בשחזור מידע מדיסק קשיח.