אחזור מידע

בעת פעולת אחזור חשוב ביותר לחשוב בבהירות. מרבית האנשים אשר איבדו מסמכים חשובים אשר שמרו במחשב האישי שלהם יעידו כי היו ברשותם אמצעים רבים לגיבוי, אבל הם לא טרחו לעשות בהם שימוש. על מנת להימנע מכניסה לפאניקה יש צורך להפסיק לחשוב כי זה מעולם לא יקרה לכם ולהתחיל לגבות את המידע על גבי מערכות אחסון שונות.

אחזור מידע מחייב ידע מקצועי במערכות מחשוב ואחסון מידע. לעתים קבצים עשוים להימחק מדיסק קשיח בשל נסיבות שונות כמו תקלה בראש הדיסק או מחיקה בשוגג. אחזור מידע מחייב שימוש בתוכנות ומערכות מתקדמות מטעם חברה מקצועית אשר תעמיד לרשותכם צוות מקצועי.

קיימת אפשרות של אחזור מידע לאחר מחיקת קובץ מתוך סל המחזור

רבים מאיתנו מכירים את הסיטואציה בה אנו מוחקים לעיתים קובץ מתוך סל המחזור. אם נהוג לחשוב כי הכל אבוד, הרי אין זה כך- הקובץ עצמו עדיין מצוי בדיסק הקשוח ולמעשה חל שינוי רק בהגדרות של הדיסק על ידי מערכת ההפעלה ולכן קיימת אפשרות של שחזור מידע. מערכת ההפעלה אינה מוחקת את הקובץ אלא משנה את ההגדרות שלו אבל אם ממשיכים לעשות שימוש במחשב ושומרים קבצים חדשים- שמירת הקבצים החדשים עשויה להחליף את הקובץ ולכן ההמלצה היא לסגור את המחשב לאחר המחיקה.

הקבצים נמחקו? מה מומלץ לעשות

הקבצים נמחקו וקיימת חשיבות רבה לשחזר את המידע? במקרה הזה, יש לנתק את המחשב מהחשמל ולא לעשות בו שימוש. יתרה מכך, יש לפנות לחברה מתמחה בתחום, חברה המובילה בתחום אחזור מידע. צוות החברה יסייע באחזור המידע באמצעות שחזור פיזי הנעשה באמצעות פירוק הפלטות והתקנה בדיסק תקין.

שחזור מידע – רק עם resave

Resave מציעה שירותי אחזור ברמה גבוהה הכוללת תוכנות ומכשור מקצועי באמצעותו ניתן לשחזר את המידע מכל מערכות מחשוב שונות ללא צורך להיות תלויים במערכת ההפעלה. צוות החברה הינם אנשי מקצוע המומחים בנושא ומעניקים שירות לקהל לקוחות רחב החל מלקוחות פרטיים ועד לקוחות עסקיים. באמצעות מערכות מתקדמות צוות החברה מסוגל לשחזר את המידע במהירות.