שחזור מידע מדיסק קשיח

תיקון דיסק קשיח

שחזור דיסק קשיח

הרגע הזה, בו הבנתם שהדיסק קשיח יצא מכלל שימוש, רגע של חרדה, דאגה, מיליון מחשבות שרצות בראש ומנסות לשחזר מה היה בדיסק, איפה יש גיבוי ועוד. …בין אם מדובר בדיסק קשיח שנפגע כתוצאה מרטיבות, מכה חזקה, פגיעה פיזית , דרך דיסק הנפגע מווירוס חיצוני קטלני ועד דיסק שלפתע נעלם ממנו כל המידע שהיה עליו, לכל הבעיות הנ"ל יש פתרונות ואנשי מקצוע שידעו לתת מענה.

RESAVE, המעבדה לשחזור מידע, מספקת שירותי מעבדה מקצועיים ללקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים: שחזור כרטיסי זיכרון, תיקון דיסק קשיח לצורך שימור מידע, שחזור מחשב נייד, שחזור דיסק און קי, שחזור שרתים ודיסקים, שחזור קבצים שנמחקו ועוד.

במסגרת תיקון דיסק קשיח חיצוני עבודת המעבדה, צוות הטכנאים של RESAVE, מבצע בדיקה יסודית של הדיסק הקשיח, וזאת לצרכי אבחון התקלה והחלת פתרונות למטרות תיקון דיסק קשיח (למטרת שחזור מידע). פתרונות שחזור המידע המוצעים לכם ב-RESAVE, כוללים טיפול יסודי בכל סוגי השחזורים מדיסקים קשיחים, לרבות, שחזור דיסק תקול מכל סיבה שהיא.

שירותי השחזור מוצעים במסגרת תיקון דיסק קשיח חיצוני בכל נפח ומהירות, ובמקרה של דיסקים קשיחים שנפגעו מוירוסים שונים ברשת ו/או מכל סיבה אחרת.

 RESAVE– כל יתרונות השירות במקום אחד

המעבדה לשחזור מידע, מציעה מגוון רחב של יתרונות ופתרונות מקצועיים בדרך לשחזור המידע שנפגע. שירותי השחזור של RESAVE מיושמים בתוך סביבת עבודה סטרילית העומדת בתקן ISO5 המחייב, כאשר צוות המעבדה ב-RESAVE, עושה שימוש באמצעים המתקדמים ביותר על מנת לספק לכל לקוח/ה את שירותי השחזור המובילים ביותר בתחום. במסגרת השירות, תוכלו ליהנות בין היתר משירותי איסוף מדיה בחינם מבית הלקוח, שירותי אבחון מדויק ופעולת שחזור מידע הכוללת גם העתקה לכונן חדש.

פתרונות השחזור המוצעים לכם ב-RESAVE, מותאמים גם לסקטור הפרטי (לקוחות פרטיים) וגם לסקטור העסקי-מוסדי (חברות, ארגונים, גופים ציבוריים וכדומה), הנדרשים לפעולת שחזור מידע ונתונים מכל סיבה שהיא. אנו זמינים ברוב שעות היום, זמן התגובה והשרות שלנו מהיר ונגיש מאוד באזור ירושלים.

חשוב לנו שתדעו: אצלנו התשלום בגין השירות הוא על בסיס הצלחה בלבד- לא שחזרנו? לא שילמתם! וזאת בהתאם לתנאים המפורטים בהסכם בינינו.

לפרטים נוספים אודות המעבדה לשחזור מידע – RESAVE, אתם מוזמנים ליצור קשר ישיר עוד היום עם נציגי השירות שלנו, חייגו: 02-5353319