שחזור תמונות שנמחקו:

להחזיר את החיוך לתמונות שלכם

מחקתם? הכניסו אותו לתמונה

אופס… עשיתם טעות. יכול להיות שנמחקו בשגגה תמונות מהמחשב או הסלולארי
או שאולי תקלה כזו או אחרת הביאה לכך שהתמונות אינן במקום בו הן צריכות להיות.
אז דבר ראשון, אין סיבה להיות בלחץ, בהרבה מקרים ניתן לשחזר את התמונות שלכם,
מה אתם צריכים לעשות? לבוא אלינו.

אנחנו ריסייב ושחזור תמונות זה הפוקוס שלנו

זה קורה לכולם: תמונות וקבצים רבים נמחקים או שהולכים לאיבוד עקב תקלות טכניות כאלו ואחרות. מה עושים כשנמחקות תמונות? יש מה לעשות. מזל הוא שעם הטכנולוגיות המתקדמות הקיימות  כיום ניתן להציל קבצים שנמחקו או נעלמו בשל תקלה טכניות או פגיעה בכונן עליו הן מאוחסנות. אנחנו בריסייב רואים בשחזור מידע תחום חשוב ומפותח, ובחרנו לקחת אותו צעד חשוב קדימה: באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות שברשותנו וידע מקצועי מעמיק, יש לנו את הכלים להיות אלו שמציעים לכם את הסיכוי הגבוה ביותר לשוב וליהנות מהחומרים אשר הלכו לאיבוד. המקצועיות, השמירה על פרטיות והנכונות לעשות כל שאפשרי על מנת להשיב קבצים שנמחקו ולבעליהן ואיתם חיוך גדול…

ואם זה לא מצליח?

דבר ראשון, אתם לא צריכים לשלם על שום דבר שהוא לא התוצאה עצמה.
זאת אומרת שבמידה ואנחנו מוצאים שאין אפשרות להצליח בשחזור או במידה וזה לא יצליח, אתם לא צריכים לשלם. ברגע שתהיה לנו אבחנה לגבי המצב ויכולת לקבוע איזה נתיב שחזור הוא זה שנדרש על מנת להפגיש מחדש ביניכם ובין התמונות שלכם.

האם אתם משחזרים תמונות שנמחקו מכל מכשיר?

בין אם אלו שרתים, מחשבים רגילים , ניידים , סלולאריים, כרטיסי זיכרון, ומכשירי אחסון ניידים כאלו ואחרים – אנחנו בריסייב יודעים להשיב לחיים את תמונות והמידע שלכם גם ממצבים שנראים אבודים לחלוטין, בכל המכשירים המוכרים.

מה עוד עושים בריסייב?

ריסייב מקיפה את כל עולם שחזור המידע ומעניקה מענה לכל המצבים בהם דרוש שחזור: על כל סוגי האחסון ולכל סוגי התקלות החל מפגיעה פיזית, דרך תקלה לוגית וכלה בבעיות חשמליות כאלו ואחרות.