שחזור שרתים:

משיבים חיים
למסד הנתונים

יש דרכים לבצע שחזור שרת כמעט בכל מצב

אם אתם ניצבים כרגע מול תקלה בשרת, דבר ראשון שחשוב שתדעו הוא שלמרבית התקלות אשר נראות "אבודות" יש פתרון. ריסייב היא מעבדה המתמחה בטיפול במצבים מהסוג הזה ויש לנו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, הידע והנכונות למקסם את הסיכויים שבקרוב המידע שלכם יהיה שוב בידכם ללא סיכונים בדרך.

מתי תדעו מה הבעיה וכמה זה עולה?

לאחר שהשרת שלכם מגיע למעבדה שלנו, אנו בודקים אותו בקפידה, מאתרים את הבעיה ומאבחנים את המצב הכולל של השרת. במידה ואנחנו מוצאים שיש מקום לביצוע שחזור, אנו פונים אליכם עם עדכון מפורט והצעת מחיר הוגנת.

בבקשה, שמרו על השרת מנזקים נוספים

שמרו על זהירות! ניסיון שחזור מידע או תיקון של שרת אשר לא מתבצע באופן מקצועני עלול להיות לבסוף הגורם לאבדן המידע. מרגע שגיליתם שהשרת לא תקין, ישנו חשש להמשך הדרדרות על ידי מהלכים לא נכונים. יש לנתק את השרת ולהביאו לשחזור מידע.

משחזרים תוך כדי שמקפידים לשמור על המידע

לפני שאנחנו נכנסים להליך השחזור עצמו, אנו ממקסמים את הפוטנציאל לבצע "שיבוט" של החומר אותו אנו משחזרים. זאת, על מנת לאפשר עבודת שחזור על גבי השיבוט שיצרנו ובך להפחית עוד יותר את הסיכוי לנזק נוסף לשרתים שלכם.
זהו רק מאפיין אחד ממגוון שיטות פעולה אשר מתבצעות מתוך רגישות לחשיבות העצומה לכל קובץ הקיים על השרת שלכם.

למה כדאי לבחור בריסייב לשחזור שרת?

ריסייב מובילה את תחום שחזור המידע ומתחייבת לסטנדרט עליון של מקצוענות:
החל משמירה על המידע והימנעות כוללת מסיכונים להחרפת התקלות, דרך שימוש בטכנולוגיות ומכשור מתקדם אשר נדיר למצוא כמותו בארץ וכלה בגישה שירותית אשר מכירה בקושי שנוצר אצל לקוחותינו בהיעדר המידע אותו אנחנו משחזרים.ריסייב מתחייבת להקדיש כל מאמץ אפשרי על מנת להביא לשחזור מהיר, מקיף ומוצלח של השרת שלכם.

מבינים את הארגון שלכם

אנחנו מודעים לחשיבות של השרת עבור התפקוד הרציף של החברה שלכם ונמצאים אתכם בקשר ישיר על מנת להשיב את המידע ביעילות והמהירות האפשרית.

רייד)) RAID שחזור  

RAID 0
RAID 1
RAID 5
RAID 6