שחזור מידע מכרטיס sd

שחזור מידע מכרטיס sd

בתקופה בה חיינו מתנהלים בעולם הדיגיטלי כל המספרים החשובים עברו לזיכרון הסלולרי וכך גם הזכרונות המשמעותיים ביותר בחיינו עברו לכרטיס SD. אין ספק כי המעבר הפך את חיינו לפשוטים יותר כאשר במקום אלבומים רבים התופסים מקום במדפים בבית ניתן לשמור את התמונות על כרטיס אחד. עם זאת, קיים סיכוי כי הכרטיס יאבד ויחד איתו ילכו לאיבוד כל הנתונים. אולם כיום ניתן לשחזר קבצים מכרטיס זיכרון ולשמור על המידע.

כרטיס SD

הכרטיס דומה במראה למפרט של גיטרה אולם צורתו מלבנית. בכרטיס ניתן לאחסן מידע רב הכולל תמונות ונתונים רבים בהתאם לגודלו. כרטיס הזיכרון מורכב מיציקת סיליקון ומוכר יותר בשמו מונוליט.

מה השימושים הנפוצים של הכרטיס

כיום ניתן לעשות שימושים שונים בכרטיס בתור כרטיס זיכרון למצלמה דיגיטלית בה מצוי חריץ קטן ובו ניתן להכניס את הכרטיס בשעה בה אנו מגיעים למכסת התמונות שהכרטיס מכיל. באמצעות חיבור המאפשר לקרוא כרטיס מסוג זה ניתן להעביר תמונות לדיסק או קי או לכונן קשיח.

מה כולל הליך השחזור

הליך השחזור כולל מספר חלקים כאשר החלק הראשון הוא שחזור לוגי הכולל כלים תוכנתיים ובסיום תיקון קבצים משוחזרים. בחלק השני בו בכרטיס יש תקלה במונוליט הרי העבודה נעשית באמצעות כלים מתקדמים כמו מיקרוסקופ או מלחם.

  • פירוק הכרטיס: בשלב זה המומחים במעבדה מפרקים את הכרטיס במטרה ללמוד על סוגי הזכרונות השונים הנמצאים בכרטיס הפגום.

  • העתקת המידע: בשלב הנוכחי יש להיעזר בשירות של קורא רכיבי פלאש במטרה לבצע העתקה של המידע הנמצא בתוך רכיבי הזכרון לקובץ השחזור. בשלב הנוכחי הפעולה מתבצעת באמצעות רכיב המכונה Memory Dump.

  • שחזור: בשלב זה המהנדס מבצע שחזור תוך שימוש בתוכנה המאפשרת יצירה של מערכת קבצים משוחזרת במטרה להעתיק את יתר הקבצים.

  • בדיקת תקינות: בשלב הסופי מבוצעת בדיקת תקינות בה מוודאים כי המידע אשר שוחזר נצרב על גבי הדיסק.

במידה ואתם זקוקים לשחזור- מוזמנים לפנות אלינו

פעולת השחזור היא פעולה מורכבת למדי האורכת זמן רב כאשר בסיומו ניתן לשחזר את כל המידע על גבי הכרטיס. אנו בresave מומחים בשחזור מידע באמצעות כלים מתקדמים ועומדים לרשות קהל הלקוחות שלנו.