שחזור דיסק קשיח

שחזור דיסק קשיח – מה חשוב לדעת?

שחזור מידע הינו תהליך בו אנשי מקצוע- טכנאים, מבצעים עבודת מעבדה לטובת הצלת קבצים שנמחקו מאמצעי אחסון ( דיסק קשיח, דיסק און קי וכו' ). זהו שירות מתקדם מסוגו המיועד לצרכי שחזור מידע ונתונים ממחשבים שונים (נייחים,ניידים ומחשבי לוח), טלפונים חכמים, שרתים, דיסקים מכל סוג וכדומה. פעולת השחזור כוללת בתוכה גם שחזור מידע מדיסק קשיח, שחזור מכונני SSD, שחזור וירוס כופר, שחזור כרטיסי זיכרון ושחזורים נוספים המותאמים לאופי הבעיה אשר הובילה לצורך בשחזור המידע והנתונים מלכתחילה.

פעולת שחזור דיסק קשיח או כל פעולת שחזור אחרת, חייבת להיות מיושמת על ידי טכנאי שחזור מנוסים ומיומנים הפועלים בסביבת עבודה סטרילית בהתאם לתקן ISO5  המחייב. לפיכך, בכל אותם מקרים בהם אתם נדרשים לפעולת שחזור מידע ונתונים, אנו ממליצים לכם לבדוק היטב את זהותה של מעבדת השירות ולהימנע מאותם מעבדות המפרסמות הבטחות שווא בנוגע לשחזור מלא של כל הקבצים האבודים. שחזור בהיקף של 100% איננו אפשרי בחלק מהמקרים מסיבות טכניות שונות ולכן חשוב שטרם פעולת השחזור תתבצע בדיקה מקיפה על ידי אנשי המעבדה בנוגע להיקף המידע אותו ניתן לשחזר.

עלויות השירות?

שחזור מידע מדיסק קשיח אינו עולה כמו תיקון רגיל של מכשיר טלפון שכן מעבר לטיפול בחומרה הדורש החלפה של חלק כזה או אחר יש עניין מורכב של תוכנה. במקרה של שחזור דיסק קשיח מחיר נע בין 550 שקלים ל-3,600 ₪ בממוצע (לפני מע"מ) וזאת בהתאם להיקף המידע והנתונים אותם יש לשחזר.

המחירים במעבדה הוגנים וברובם מתחת למחיר המוצע במעבדות אחרות בתחום.

RESAVE – המעבדה לשחזור מידע מדיסק קשיח

RESAVE הינה מעבדה מובילה בתחום לפעולות שחזור מידע ונתונים הממוקמת באזור ירושלים. בין יתר העבודות שאנו מבצעים תוכלו למצוא: פעולות שחזור נתונים מדיסק קשיח, שחזור מחשבים ניידים ומחשבי לוח, שחזור מידע ונתונים ממכשירי אנדרואיד, שחזור מידע מדיסק קשיח חיצוני, שחזור כרטיסי זיכרון, שחזור מידע ונתונים משרתים ושירותי שחזור נוספים המיושמים במעבדה מתקדמת מסוגה המחזיקה בתקן ISO5.

פתרונות השחזור המוצעים לכם ב-RESAVE, מותאמים גם לסקטור העסקי-מוסדי וגם לקהל הלקוחות הפרטיים המתמודדים עם בעיית אובדן מידע ונתונים מכל סיבה שהיא, לרבות, מתקפות סייבר מסוג וירוס כופר וכדומה.

לפרטים נוספים אודות שירותי המעבדה לשחזור מידע-RESAVE, חייגו עכשיו: 02-5353319