דיסק קשיח שנפל

דיסק קשיח חיצוני נחשב לאחת הדרכים הטובות ביותר לאחסון מידע. בין אם מדובר באנשים פרטיים או אנשי עסקים השומרים מידע חיוני לעסק או למטרה אישית, כאשר יש תקלה קיימת חשיבות רבה לפנות למומחים בתחום. אנו בresave מתמחים בשחזור דיסק קשיח שנפל ומסייעים להשיב לקהל הלקוחות שלנו את המידע.

האם המידע אבד?

תקלה טכנית עשויה בהחלט לגרום לאיבוד מידע אבל גם נפילה הנעשית על ידי אדם פרטי או איש עסקים עשויה לגרום לבעיה ולהביא לאיבוד המידע. לעיתים בהיסח הדעת אנשים הפילו את הדיסק הקשיח ותוך כמה שניות כל המידע אבד. שחזור מידע מדיסק קשיח היא המומחיות שלנו. לצורך כך אנו מעסיקים צוות מומחים רב אשר יש ביכולתו לבצע את פעולת השחזור תוך שימוש במכשור מתקדם. הצוות שלנו מפגין בקיאות בצד הטכני ויש ביכולתו לתת פתרון לכל בעיה. כיום בשל הציוד המתקדם מרבית הבעיות ניתנות לפתרון וניתן לשחזר את המידע.

כיצד מתבצע השחזור

במטרה לבצע שחזור יש חשיבות רבה להגיע למעבדה מקצועית . במידה והדיסק יימסר לאדם שאינו בקיא בתחום, ייתכן והוא יגרום נזק רב. דיסק קשיח עשוי מברזל ועליו מאוחסן חומר רב- איבוד החומר עשוי לגרום נזק ולכן יש חשיבות רבה לבחור את המעבדה המקצועית ביותר לצורך שחזור.

בשלב הראשון הטכנאים מנסים להבין את הבעיה והסיבה לאובדן המידע. לצורך כך הם מנתחים את הדיסק הקשיח במעבדה באמצעות ציוד מתקדם. במסגרת הבדיקה ייתכן והצוות ישאל אתכם שאלות שונות במטרה להבין את אופי הבעיה על מנת לפתור את הבעיה בצורה מהירה. במקרה של גורם חיצוני כמו נפילה הטכנאים יכולים למסור את חוות דעתם באשר לאפשרות השחזור והזמן הדרוש.

במידה והדיסק נפל- פנו אלינו מיד

הדיסק הקשיח נפל ואתם מוצאים את עצמכם מודאגים מאובדן המידע? אתם מוזמנים לפנות אלינו. צוות המומחים של resave יתרום מניסיונם העשיר ויסייע לכם בפתרון הבעיה. אנו ממליצים להימנע משחזור מידע באופן עצמאי- לעיתים מדובר בניסיונות אשר עשויים להביא להחמרה במצב ולכן ההמלצה היא לכבות המחשב ולהסתייע בשירותיהם של צוות הטכנאים שלנו.